Psikolojik Danışman - Psikoterapist Feyzullah Alpman

Uzm. Klinik Psikolog - Psikoterapist

Sağlıklı Düşünme Ve Karar Verme

  

Geleceğimizi, başarılarımızı, genellikle mutluluk ve mutsuzluklarımızı sağlıklı alacağımız kararlar belirler. Bugünkü yaşantılarımız, geçmişte aldığımız kararlarımızın bir sonucudur. Uygun zamanda, uygun yerde, uygun davranışlar sergiliyorsak, bu sağlıklı düşündüğümüzü ve doğru kararlar aldığımızı gösterir. Aldığımız bir karar bazen yaşantımızı tümüyle değiştirebilir. Bu nedenle kararlarımız yaşantımızda önemli yer tutarlar. Kısa ve uzun sürede gerçekleşmesini istediğimiz beklentilerimiz de bir karar nedenidir.

Karar verdiğimiz anlar geleceğimizin şekillendiği anlardır. Geleceğimizi yaşam koşulları kadar verdiğimiz kararlar da etkiler. İstersek bir şeyleri değiştirmenin mutlaka bir yolu vardır. Geçmişimiz geleceğimiz değildir. Herhangi bir zamanda yeni bir karar alarak yaşamımızı değiştirebiliriz.

Kişinin hangi durum ve ortamlarda sağlıklı karar veremediği belirlenir. Sağlıklı düşünme becerisi kazandırmak için bir program hazırlanır, uygulanır.

KENDİNİZİ ÖNEMSEYİN VE SORUNLARINIZ İÇİN DESTEK ALIN

Bilgi ve randevu için arayabilir, mesaj atabilirsiniz

Randevu

Footer Widgets

Feyzullah Alpman Facebook Sayfası Feyzullah Alpman Twitter Sayfası Feyzullah Alpman LinkedIn Sayfası Feyzullah Alpman Tavsiyeediyorum Sayfası
Bağdat Caddesi, Caddebostan İskele Sk. No:3 Emek Apt. Kat: 2 Daire:4 Kadıköy / İstanbul
Tel:0216 310 93 33- 0530 516 03 03
bilgi@feyzullahalpman.com

© Feyzullah Alpman, Her hakkı saklıdır.